Dvije medalje za mlade hrvače Vindije

Mladi hrvači Vindije osvojili dvije medalje na međunarodnom turniru u Gospiću
Objavljeno: 23.06.2010. 07:36

Zadnja izmjena: 07.12.2015. 08:56

Ovog su vikenda ponovno bili aktivni najmla?i ?lanovi hrva?kog kluba Vindija. Njih osmorica koji se natje?u u kategoriji dje?aka i kadeta, pod vodstvom trenera Andrije Bari?a nastupili su na me?unarodnom turniru u Gospi?u. U velikoj konkurenciji od ?ak 190 hrva?a iz 27 klubova mladi su Varaždinci još jednom potvrdili svoju perspektivu. Najuspješniji Vindijin hrva? u Gospi?u bio je Ivan Ratkovi? koji je u konkurenciji starijih dje?aka u kategoriji do 85 kilograma osvojio drugo mjesto. Drugu medalju za varaždinski klub donio je Petar Runac koji je pobijedio u borbi za tre?e mjesto me?u mla?im dje?acima do 65 kilograma. Isto to nije uspjelo njegovim klupskim kolegama Janu Siro?i?u ( 57 kg ), Antunu Novku ( 59 kg ) i Jakovu Obrani?u ( 63 kg ) koji su ubilježili vrlo dobre nastupe, ali su porazom u borbama za tre?e mjesto ostali bez medalje. Za HK Vindija nastupili su još Alen Grade?ak ( 63 kg ), Svebor Bakšaj ( 76 kg) i Marin Šimek (45 kg).