Toplak: Suđenje je bilo namjerno loše

Ne smiruju se strasti oko subotnjeg suđenja na utakmici protiv Dinama
Objavljeno: 09.08.2010. 13:45

Zadnja izmjena: 07.12.2015. 08:56

Strasti oko su?enja na subotnjoj utakmici Varaždina i Dinama (1:1) i dalje se ne smiruju. I dok pojedini mediji krivnju prebacuju na Varaždince i trenera Samira Toplaka, smatraju?i njegovu reakciju pretjeranom, strateg Varaždina ?vrst je u svojim stavovima. - Su?enje je bilo namjerno loše. Ne znam kako da druga?ije protuma?im toliko o?itih grešaka - kaže Toplak. Pojedini mediji isti?u kako je Toplaka ljutnja nepotrebna, jer prema njihovom mišljenju, su?enje je bilo korektno, te bi Varaždinci trebali biti sretni, jer su - još i dobro prošli(?!). - Ne želim da se pogrešno shvati. Ni jednog trenutka nisam pomislio da je Dinamo na bilo koji na?in kriv za loše su?enje. Sudac nije odradio posao kako je trebao, a oni koji bi trebali voditi brigu o su?enju na hrvatskim travnjacima, ponovno okre?u glavu - zaklju?io je Toplak. Što se ti?e igre, strateg Varaždina zadovoljan je izvedbom svoje mom?adi. - Obrana nije imala ni jednu grešku, Brle?i? je bio odli?an u svojem debiju, a Vugrinec nam je donio toliko potrebnu mirno?u. Moram biti zadovoljan i veznim redom, jer su de?ki trka?ki odradili ogroman posao. Samo smo u prvih 10 minuta u prvom i drugom poluvremenu djelovali pomalo izgubljeno. Stajali smo daleko od protivnika, nismo bili dovoljno agresivni - mišljenja je Toplak. Zbog odsutnosti nekoliko igra?a, tijekom tjedna Varaždinci najvjerojatnije ne?e igrati prijateljsku utakmicu s Rudešom. U sljede?em prvenstvenom kolu, Varaždin u subotu gostuje na Kantridi kod prvoplasirane mom?adi Rijeke.