medalje su tu

Trkači i trkačice AK Sloboda na Prvenstvu Hrvatske ponovno obranili naslov

Objavljeno: 02.05.2017. 20:28

Zadnja izmjena: 02.05.2017. 20:31

Ove nedjelje trkači i trkačice AK Sloboda na Prvenstvu Hrvatske u atletskim štafetama slavili su u mješovitoj štafeti 4x100m s najboljim rezultatom otkako se održavaju utrke miješanih štafeta i tako obranili prošlogodišnji naslov.

Trkači i trkačice AK Sloboda u sastavu Mateja Jambrović, Lucija Pokos, Dražen Hudoletnjak i Karlo Marciuš obranili su prošlogodišnji naslov pretrčavši dionicu  vremenom 44,52. Naslov ipak nisu uspjeli obraniti trkači u mješovitoj štafeti 4×400 jer su zbog ozljeda morali nastupiti u slabijem sastavu te su zauzeli nezahvalno četvrto mjesto. Četvrti su bili i seniori na 4×200 kao i kadeti u štafeti 100+200+300+400m. Štafeta kadetkinja na istoj dionici bila je diskvalificirana. Obrana naslova nije pošla za rukom ni seniorkama na 4×200m zbog greške na izmjeni štafetne palice. Ipak, ove godine medaljama su se okitili najmlađi članovi AK Slobode te su tako limači osvojili bronce u štafetama 4×60 i 4×200 metara, kao i limačice u štafeti 4×200m.