Varteks Di Caprio očekivano poražen u Vinkovcima

Objavljeno: 20.05.2013. 12:39

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:16

Rukometaši Varteks Di Caprija doživjeli su očekivani poraz od Spačve u Vinkovcima, rezultatom 36:20.

Domaći rukometaši krenuli su punom snagom na oslabljenu ekipu Varteksa koja je na gostovanje doputovala sa samo 11 igrača. Već do 15. minute susreta domaćin je napravio seriju 10:2 te nastavio istim tempom do kraja poluvremena uz daljnje povećanje prednosti, tako da je rezultat na kraju prvog dijela glasio 21:9 za rukometaše Spačve.

Raspoloženi vratari i raspucani igrači domaćina održavali su prednost od 12 pogodaka prednosti većim dijelom drugog poluvremena, nakon čega je uslijedio daljnji pad mladih rukometaša Varteksa koji je na kraju kulminirao porazom od 16 razlike. Na kraju konačni rezultat glasio je 36:20 za rukometaše Spačve.

Kod Varteksa najefikasniji su bili Petar Svetec s pet zgoditaka, dok je Tomislav Hirš zabio četiri. Vrijedi spomenuti jedinog današnjeg golmana u redovima Varteksa, Tomislava Patrčevića koji je uspio skupiti 11 obrana. Kod domaćina, Damir i Zlatan Tomašević zabili su po šest golova, dok su vratari Spačve skupili 18 obrana.