Borci Fight kluba Kovačić osvojili pet zlatnih medalja na Svjetskom kupu

Objavljeno: 23.03.2015. 12:34

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

U Lepoglavi je proteklog vikenda održan Svjetski kup u kickboxingu, a borci Fight kluba Kovačić osvojili su pet zlatnih medalja.

Nastupilo je 214 boraca iz Njemačke, Austrije, Mađarske, Srbije, Bosne i Hercegovine, Nizozemske, Slovenije, Hrvatske i Poljske, a borbe su se odvijale na dva borilišta.

Fight klub Kovačić predstavljao je 21 natjecatelj, a zlatne medalje osvojili su Leon Plantak, Lovro Cepanec i Emanuel Šprem kod kadeta, kod seniora u disciplini kick light Marko Lastavec, a kod veterana Bojan Vukelić.

Na večernjoj gali u Muay thaiju dominirali su Poljaci koji su stigli s kompletnom reprezentacijom, dok je u meču večeri po profesionalnim K1 pravilima prvak Nizozemske Arthur Jaskul nokautom u drugoj rundi pobijedio prvaka Poljske.