uspjeh za pamćenje

Čak 6 medalja za natjecatelje Baroka na Grand prix mitingu „ZPK“ u Zagrebu

Objavljeno: 24.04.2017. 10:21

Zadnja izmjena: 24.04.2017. 10:23

Ovog vikenda u Zagrebu je održan 16. Grand Prix „ZPK“ na kojem je Plivački klub Barok iz Varaždina ostvario izvanredan uspjeh i osvojio čak ukupno 6 medalja!

Na samom natjecanju sudjelovalo je 290 natjecatelja iz susjedne Slovenije i BiH između kojih 8 članova PK Baroka: Mario Vlahinja, Neven Lončarić, Luka Cvetko, Hrvoje Smontara, Elena Škrapec, Lea Ćelić, Mirta Piskač i Martina Štefinec. Uz odlične rezultate osvojeno je 6 medalja: u kategoriji ml. juniorki Martina Štefinec osvojila je 2 i 3. mjesto, Mirta Piskač osvojila je tri srebra, a zlato je izgubila za samo 22 stotinke sekunde. U kategoriji juniora Luka Cvetko je osvojio srebro, dok je na 200 m slobodno isplivao B normu za državno prvenstvo.