mlade plivačke nade

Članice PK Barok na mitingu u Zagrebu osvojile srebro i broncu

Objavljeno: 23.10.2016. 15:32

Plivači kluba PK Barok, njih 33, jučer su nastupili na mitingu „Vidra“ u Zagrebu i nastavili uspješan niz osvajanja sjajnih rezultata.

U izazovnoj i brojnoj konkurenciji od 474 natjecatelja iz 18 klubova članovi varaždinskog kluba su osvojili visoka mjesta.

Naime, Martina Štefinec je u A kategoriji 100 metara prsno osvojila srebro, dok je Leona Juriša u E kategoriji na 100 metara delfin osvojila broncu.

Osim nagrađenih plivačica, ističe se još i Nika Dobovičnik, Luka Cvetko i Erik Hunjek koji su bili nadomak medalja, osvojivši tako četvrto i dva puta peto mjesto.

Plivači su sudjelovanjem na ovom natjecanju uspješno ostvarili i više od 130 osobnih rekorda što je također za svaku pohvalu.

U sljedećem nastupu, 5. studenog plivači PK Barok će sudjelovati na Kupu Grada Koprivnice, kada će nastupiti kadeti, mlađi kadeti i početnici.