Garibović, Ciglar i Kalajdžija najbolji na jakom turniru u Đurđevcu

Objavljeno: 13.04.2015. 11:50

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Četrnaestero članova Karate kluba Varaždin proteklog vikenda nastupili su na turniru Đurđevac open te osvojili tri zlata, dva srebra i  tri bronce.

Najveći doprinos dali su Enes Garibović, Ivona Ciglar i Dorian Kalajdžija koji su u svojim kategorijama osvojili zlato. Enes je kod seniora u finalu bio bolji od Hrvoja Đukića, Ivona je kod mlađih kadetkinja do 50 kilograma u finalu pobijedila Aylu Yilmaz Berat iz Turske, dok je Kalajdžija u kategoriji učenika do 42 kilograma bio bolji od mađarskog predstavnika Csabu Gulyasa.

Elma Garibović osvojila je srebro kod juniorki, kao i Leona Gulija kod mlađih učenica iznad 36 kilograma.

Lovro Rozman kod učenika do 42 kilograma osvojio je broncu, a isti uspjeh ponovili su Antonija Engler kod kadetkinja do 47 kilograma i Enio Pikija u kategoriji mlađih učenika do 26 kilograma.

Osvajanjem osam medalja, Karate klub Varaždin zauzeo je ukupno deveto mjesto u konkurenciji 47 klubova iz Hrvatske, Slovenije, Mađarske, Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Albanije, Čilea i Turske.