Prva ŽNL, 2. Kolo

Ivančica super uvjerljiva

Objavljeno: 29.08.2016. 17:36

Zadnja izmjena: 29.08.2016. 17:54

Iako Bednja i Podravac iz Sesveta ludbreških, zajedno sa Ivančicom vode na prvenstvenoj ljestvici, čini se da su Ivančani ove sezone odlučili pod svaku cijenu osvojiti prvo mjesto i vratiti se u Međužupanijsku ligu.

Kao i u prošlom kolu bili su vrlo efikasni i opet su postigli pet golova. Obreš je bio nova žrtva i to na svojem terenu. Braća Jagić, Darko dva puta i Tomislav jednom, te Mendaš i Gregor, bili su strijelci za Ivančicu u visokoj 5:1 pobjedi. Nakon dva kola Ivančica, uz šest osvojenih bodova, ima i izvrsnu gol razliku 10:1.

Polet je u prvom kolu u Ladanju iznenada izgubio, ali je jučer došao do teške, ali zaslužene pobjede protiv Drave iz Svetog Đurđa. Drava je golovima Žmuka u 4. i Jerbića u 22. minuti povela 2:0. Nakon toga domaći se bude pa je Hutinski u 35. smanjio na 2:1, a Kutnjak u 39. minuti izjednačio na 2:2. Pobjedu Cestičanima donio je Vidrač u 66. minuti.

Mladost iz Šemovca opet, kao i prošle sezone, igra u promjenjivoj formi. Prije sedam dana izgubila je u Ivancu 5:0, da bi jučer deklasirala Rudar sa 6:2. Stari, dobri, Nikola Sajko opet je bio u formi postigavši tri gola, a pridružili su mu se Dubravec sa dva i Sinković sa jednim. Strijelci za Rudar bili su Kokotec i Korpar.

Rezultati 2. kola Prve ŽNL: Budućnost – Plitvica (S) 1:1, Polet – Drava 3:2, Mladost (Š) – Rudar 6:2, Obreš – Ivančica 1:5, Lepoglava – Dubrava Zagorec 2:1, Podravac – Mladost (M) 3:2, Bednja – Sloga 4:1.

Poredak: 1. Ivančica 6, 2. Bednja 6, 3. Podravac 6, 4. Dubravka Zagorec 3, 5. Mladost (M) 3, 6. Mladost (Š) 3