nade stolnog tenisa

Ivona Štriga i Leon Šantek osvojili fantastične rezultate na stolnoteniskom turniru u Dugom Selu!

Objavljeno: 16.02.2017. 08:10

Zadnja izmjena: 16.02.2017. 08:12

Na međunarodnom memorijalnom turniru Đuro Dubenik u Dugom Selu odigranom proteklog vikenda nastupalo je više od 350 najboljih igrača iz Hrvatske i Bosne Hercegovine, a među kojima je bili sedmero članova STK 'Ljubešćica'.

Stolnotenisačica Ivona Štriga je nastavila svoj uspješan niz, te je tako osvojila 2. i 3. mjesto. Drugo mjesto je osvojila u kategoriji mlađih kadetkinja, dok je treće osvojila u kategoriji kadetkinja.

Oba puta je izgubila od Hanne Lončarević, s rezultatom 3:1 u kategoriji kadetkinja, te 3:2 u kategoriji mlađih kadetkinja i to nakon vodstva 2:0 u setovima.

Svoje mjesto na postolju je izborio i Leon Šantek koji je u kadetskoj konkurenciji nakon poraza u finalu od Stjepana Škode sa 3:2, osvojio drugo mjesto.