odlični 17-godišnjaci

Izvrsnom igrom u obrani košarkaši Vindije savladali drugoplasirani Dubrovčan

Objavljeno: 19.03.2017. 20:50

Zadnja izmjena: 19.03.2017. 20:54

Vindijini košarkaši uspješno su se oporavili nakon prošlotjednog poraza od Petrijanca i odličnom igrom prvenstveno u obrani danas pobijedili drugoplasiranu momčad lige Dubrovčan 70:66.

U prvoj su četvrtini Varaždinci briljirali i poveli s 21:9, da bi onda pali u igri i izgubili s 27:28. No, u drugom su se poluvremenu Vindijini igrači stabilizirali, obrana je funkcionirala kako treba a proradio je i napad. Ipak, pred kraj utakmice Dubrovčan zabija dvije trice, rezultat se lomi da bi na kraju Bađun iz dva slobodna bacanja donio konačnu pobjedu.

Ova pobjeda svakako je vratila Varaždincima pouzdanje, osobito kad se ima u vidu da su od Dubrovčana izgubili u prvom dijelu sezonu s velikih 28 razlike. Dodajmo tome i činjenicu da su za Vindiju danas nastupala čak tri 16-godišnjaka. Najbolji strijelac Bađun postigao je 31 koš, odličan je bio i Kuparić s 20.