Jakov Igrec osvojio četiri medalje na Mini Grand prix mitingu "Žabac"

Objavljeno: 23.02.2015. 09:27

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Na Mini Grand prix mitingu „Žabac“ koji se održao ovog vikenda u Zagrebu i na kojem je nastupilo 240 natjecatelja iz 15 klubova pliva? Baroka Jakov Igrec osvojio je ?ak 4 medalje. U utrci 200 delfin bio je zlatni,na 100 delfin srebreni, a na 400 mješovito i 800 slobodno bron?ani. . Uz to je isplivao i normu za Prvenstvo Hrvatske u disciplini 400 mješovito.

U Zagrebu je u organizaciji PK Mladost u subotu i nedjelju 21.02. i 22.02. održan Mini Grand prix mitng „Žabac“. Bio je to 5. ovosezonski miting iz Grand prix serije, a nastupilo je 240 kadeta i mla?ih kadeta iz 15 klubova. PK Barok predstavljalo je troje natjecatelja: Jakov Igrec, Ivan Vitkovi? i Matej ?ok.

Jakov Igrec osvojio je odli?ja u sve 4 discipline u kojima je nastupio. Od ?etiri medalje jedna je zlatna, jedna srebrena i dvije bron?ane. U utrci 200 delfin bio je zlatni, dok je u dvostruko kra?oj dionci delfina bio srebreni. Do bron?anih medalja doplivao je u utrkama 400 mješovito i 800 slobodno . Uz to je isplivao i normu za Prvenstvo Hrvatske u disciplini 400 mješovito.

Ivan Vitkovi? najbolji je plasman ostvario u utrci 100 delfin u kojoj je bio 5. Osim toga, bio je 12. na 200 slobodno, te 16. na 100 slobodno. Ivan je najbolji nastup imao u utrci 200 delfin u kojoj je na kraju bio 2. s odli?nim rezultatom, ali je nažalost diskvalificiran zbog male greške.

Matej ?ok je u mla?ekadetskoj konkurenciji bio 11.na 100 slobodno, 12. na 200 slobodno, 19. na 100 le?no, te 21. na 200 mješovito.

Sljede?i nastup sve kategorije Baroka o?ekuje na Regionalnom prvenstvu koje se održava u Sisku u subotu i nedjelju 28.02. i 01.03.