Josip Brezovec već i u Dinamu zabija iz slobodnjaka

Objavljeno: 31.01.2011. 11:00

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:08

Dinamo je u prvoj prijateljskoj utakmici u Turskoj pobijedio bjeloruskog prvaka BATE Borisov s 2:1.

Prvijenac za plave postigao je Josip Brezovec u 30. minuti iz slobodnog udarca, Bjelorusi su izjednačili u 73. minuti, a Pedro Morales je u 78. zabio za pobjedu nakon što je vratar odbio loptu koju je pucao izvodeći jedanaesterac.

Za plave su igrali Kelava - Vrsaljko (Tomečak), Bišćan (Barbarić), Mesarić, Ibanez (Bručić) - Badelj (Kramarić), Brezovec (Calello) - Palić (Ademi), Kovačić (Morales), Sylvestr (Šitum) - Beqiraj (Rukavina).

- Pobijedili smo dobru momčad, ne čudi što su igrali Ligu prvaka. Naljutili su me suci, nije bilo razloga da suparniku dopuste zamjenu isključenog igrača - komentirao je trener plavih Vahid Halilhodžić.