uspješni mladi košarkaši

KK Vindija protiv Grafičara ostvario i treću uzastopnu pobjedu - ovaj put s plus 16

Objavljeno: 07.11.2016. 11:39

Zadnja izmjena: 07.11.2016. 11:39

Mladi košarkaši Vindije na gostovanju u Ludbregu su savladali domaći Grafičar s 92:76 i tako postigli treću pobjedu zaredom te ujedno zadržali svoj prosjek od preko 85 postignutih koševa po utakmici.

Već su na koncu prve četvrtine Varaždinci imali su imali plus 19, na poluvremenu su pali na plus 8, ali su pojačanim tempom došli do uvjerljive pobjede. Najviše koševa za Vindiju postigli su Bađun (30) i Svaty (19).

- Iz utakmice u utakmicu rastemo, igramo sve bolje, linije su sve povezanije, zabijamo u prosjeku preko 85 koševa a primamo samo 63 koša a imamo samo 17 godina u prosjeku. - izjavio je zadovoljni trener Varaždinaca Dražen Cesar.

Nakon tri uzastopne pobjede, za vikend dolazi najbolja ekipa i višestruki osvajač lige Globetka. Navijači su toplo pozvani da daju podršku našim mladim i vrlo perspektivnim košarkašima.