uvjerljivi varaždinci

Košarkaši Vindije visokom pobjedom nad Lepoglavčanima razveselili svoje navijače

Objavljeno: 27.10.2016. 12:51

Zadnja izmjena: 27.10.2016. 13:36

U nedjeljnom meču košarkaške C lige, KK Vindija je savladao Lepoglavu s visokih 93:65. Meč je odiigran pred stotinu razdraganih gledatelja koji su navijali i pljeskali raspoloženim varaždinskim košarkašima.

Pobjeda je tim slađa kad se ima u vidu da je Vindija u prethodne dvije pripremne utakmice s istim klubom oba puta bila poražena. No, sada je utakmica već od početka krenula smjerom povoljnim za varaždinske košarkaše, koji su bili rastrčani po cijelom terenu, povezanih linija i pucački i skakački raspoloženi. Već je prva četvrtina završila s plus 16, tako da do kraja meče nije bilo neizvjesnosti oko pobjednika. Čestitke za pobjedu zaslužuju svi igrači na čelu s trenerom Cesarom. Vrijedi još spomenuti da su u poluvremenu prezentirani najmlađi članovi KK Vindije, a košarkašku su nedjelju zaključili Vindijni kadeti utakmicom protiv Dubrovčana. Sljedeće kolo seniori gostuju u Kotoribi.