Kokice svladale Dalmatinku i i vratile se na pobjedničke staze

Objavljeno: 08.03.2015. 09:10

Nakon tri uzastopna poraza, rukometašice Koke u subotu se vratile na pobjedničke staze. Kokice su slavile u gostima kod posljednjeplasirane Dalmatinke rezultatom 23:14.

U sedmoj minuti Varaždinke su imale prednost od 1:3, no četiri minute kasnije Pločanke su izjednačile na 4:4. Do 22. minute rukometašice Nevena Hrupeca odvojile su se na plus tri (5:8), a do kraja prvog poluvremena domaće rukometašice uspjele su izjednačiti pa se na odmor otišlo rezultatom 9:9.

U drugi dio rukometašice Koke su ušle furiozno, serijom 6:0 te susret odvele u mirnje vode. U posljednjih deset minuta, prednost su povećale te slavile rezultatom 23:14.

Najraspoloženija u varaždinskim redovima bila je Ivana Dežić s deset pogodaka, a raspoložena je bila i vratarka Janja Golubić skupivši 13 obrana.

U sljedećem kolu Kokice dočekuju Samobor.

Dalmatinka - Koka 14:23 (9:9)

Dalmatinka: Boras 1, Tomašević, Arar, Marinović 6(2), Lekić, Franušić, Tomić 5, Klarić, Krilić, Radoš, Ivičević, Bakula, M. Žderić 2, N. Žderić, Jelčić (16 obr.)

Koka: Dominić (1 obr.), Jalušić 1, El. Halili 1, Ed. Halili, Vrček, Domjan 2, Antolić, Tomašek 2, La. Kalaus 2, Golubić (13 obr.), Dežić 10(6), Kovačić, Do. Kalaus, Zadravec 5, Trener: Neven Hrupec