Lara Hraščanec osvojila jaki teniski turnir u Zagrebu

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 19.02.2015. 16:05

Tenisačica Teniskog kluba Varaždin 1181, Lara Hraščanec u kategoriji do 12 godina proteklog vikenda osvojila je jaki turnir u Zagrebu.

Lara je osvojila turnir iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza TTK Warriors Tour koji se održao u dvorani Teniskog kluba Ponikve. Svojom dobrom igrom redala je pobjede nad Sarom Cigić, 6:0 i 6:0, odličnom Ruskinjom Alexandrom Kornilovom, 6:0, 5:7 i 7:6(5), Lanom Čačulović, 6:1 i 6:1 te je u finalu svladala Danijelu Hunčak, 6:1 i 6:1.

Od ostalih igrača i igračica varaždinskog kluba Lucija Mišak nakon odlične igre u prvom kolu i pobjede nad Nikolinom Gavrilović, 6:0 i 7:5, zaustavljena je u osmini finala od Nike Dundović 4:6 i 2:6, dok su Stjepan Ivanek i Borna Jagetić plasmanom u četvrtfinale potvrdili odličnu formu na početku nove natjecateljske sezone.