Milana Chekanova i Tin Sanjković zlatni na WDSF turniru u Budimpešti

Objavljeno: 10.02.2015. 12:25

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Dva plesna para Sportsko plesnog kluba Varaždin nastupila su proteklog vikenda na međunarodnom plesnom turniru u Budimpešti pod nazivom WDSF Hungarian Open 2015, a najbolji plasman ostvarili su Tin Sanjković i Milana Chekanova koji su bili zlatni u latinoameričkim plesovima...

U kategoriji starije mladeži nastupili su i Jurica Kavran i Tihana Vusić te osvojili četvrto mjesto.

U standardnim plesovima, oba para su se kroz kvalifikacijski dio natjecanja probili do polufinala. Na kraju su Milana i Tin osvojili sedmo mjesto, dok su Tihana i Jurica natjecanje završili kao devet od 34 para.

Uspjeh parova SPK Varaždin je to veći ako se zna da je Milani i Tinu ovo bio tek treći veliki turnir koji su zajedno otplesali, a Tihana i Jurica su prije samo mjesec dana ušli u kategoriju starije mladeži i ovo im je bio prvi turnir u starijoj kategoriji.