MŽNL: Ivančica i Plitvica iz Selnika pretrpjeli poraze

Objavljeno: 04.04.2015. 19:00

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Dva varaždinska predstavnika Plitvica iz Selnika i Ivančica u subotu su odigrali susrete 22. kola Međužupanijske lige, a obje ekipe upisale su poraze.

Plitvica je gostovala kod Rudara u Murskom Središću gdje su im domaći nogometaši nanijeli poraz rezultatom 2:1. Iako su domaći nogometaši od 36. minute igrali s igračem manje, uspjeli su sačuvati prednost od 2:0, a počasni pogodak za goste zabio je Ivan Kapusta minutu prije kraja.

Ivančani su poraženi od Centrometala u Macincu 5:1. Počasni pogodak Ivančani su postigli s bijele točke u 64. minuti, a precizan je bio Dalibor Solina.

U Međužupanijskoj ligi u nedjelju su na rasporedu četiri susreta. Najbolje plasirani predstavnik Varaždinske županije, Zadrugar u Hrastovskom ugošćuje Polet iz Sv. Martina na Muri, Zelengaj dočekuje Novi Marof, a težak posao čeka Plitvicu koja u Gojancu dočekuje vodeće Nedelišće.