MŽNL: Jalžabet do boda u derbiju, selnička Plitvica slavila protiv Ivančice

Objavljeno: 21.03.2015. 20:46

Odigrano je pet susreta 20. kola Međužupanijske lige, a u derbiju kola Rudar i Jalžabet podijelili su bodove rezultatom 1:1.

Jalžabećane je u vodstvo u Murskom Središću doveo Tomislav Medved u 10. minuti, a gosti su vodstvo zadržali do odmora.

Domaći nogometaši stigli su do izjednačenja u 53. minuti, kada je Dario Šoltić pogodio s bijele točke. Do kraja susreta mreže se nisu tresle pa su momčadi podijelile bodove.

- Utakmica je bila vrlo tvrda i borbena. Imali smo niz vrlo izglednih prilika, ali nismo imali mirnoće u završnici. Zadovoljni smo osvojenim bodom i okrećemo se novoj utakmici s Centrometalom - rekao je strijelac pogotka za Jalžabet, Tomislav Medved.

S podjelom bodova momčad Jalžabeta ostala je na petoj poziciji ljestvice.

U Selniku je u subotu odigran derbi začelja između domaće Plitvice i Ivančice. Domaćin je poveo preko Ivana Kapuste u 40. minute, u 80. minuti Mario Kranjec pogodio je za 2:0, a konačan rezultat 3:0 postavio je Hrvoje Medved u 89. minuti.

Preostali nogometni predstavnici Varaždinske županije igraju u nedjelju. Zadrugar ugošćuje Graničar, Zelengaj Pušćine, dok gojanečka Plitvica gostuje kod Sloge.