odličan nastup varaždinskih kadeta

NK VARAŽDIN Na međunarodnom kadetskom prvenstvu u Sarajevu našim nogometašima za dlaku izmaklo finale

Objavljeno: 09.01.2017. 15:41

Zadnja izmjena: 09.01.2017. 15:51

Mlađi kadeti NK Varaždina vraćaju se iz Sarajeva s jakog malonogometnog turnira "Šampion junior kup 2017" s osvojenim 4. mjestom - a uz malo više sreće mogli su osvojiti jednu od medalja.

Dječaci pod vodstvom trenera Dejana Mašića pružili su odlične igre i prošli svoju skupinu kao prvoplasirani, s nadmoćnom gol razlikom 18:2. Onda su i u četvrtfinalu pobijedili ljubljansku NK Olimpiju B s 3:0, da bi polufinale izgubili od kasnijeg osvajača turnira Sarajevo B s minimalnih 0:1. U borbi za treće mjesto varaždinski su kadeti izgubili od Hajduka na penale nakon 1:1 u regularnom dijelu. Još kad ovome dodamo činjenicu da su naši dečki bili u vodstvu, onda shvaćamo kako su uistinu bili blizu makar bronce.