Novomarofčani doživjeli težak poraz od Uspinjače

Objavljeno: 07.03.2015. 10:54

Malonogometaši Novog Marofa u petak su odigrali susret 17. kola Prve hrvatske malonogometne lige protiv Uspinjače, a slavili su Zagrepčani s uvjerljivih 8:2.

Goste je u dvorani Osnovne škole Novi Marof doveo Rogošić u osmoj minuti, a četiri minute kasnije Grgić je zabio za 0:2. U 16. minuti Novomarofčani su smanjili preko Šestića, no do kraja prvog dijela gosti su postigli još dva pogotka. Strijelac je bio Bartoluci u 19. i 20. minuti. U drugom dijelu ponovo je igrala samo jedna momčad - ona zagrebačka. U 34. minuti zabio je Gaši, dok je dvije minute kasnije Pintar zabio za 1:6. U nastavku je drugi pogodak za Novi Marof postigao Kovač, no u posljednjim minutama susreta Bartoluci i Durlen pogocima su postavili konačan rezultat.

Malonogometaši Novog Marofa i dalje drže sedmo mjesto ljestvice, a u sljedećem kolu gostuju kod Solina.

Novi Marof - Uspinjača 2:8 (1:4)

Dvorana OŠ Novi Marof
Gledatelja: 300
Suci: Hasić, Petir

Strijelci: 0:1 Rogošić (8), 0:2 Grbić (12), 1:2 Šestić (16), 1:3 Bartoluci (19), 1:4 Bartoluci (20), 1:5 Gaši (34), 1:6 Pintar (36), 2:6 Kovač (38), 2:7 Bartoluci (39), 2:8 Durlen (40)

Novi Marof: Volarić, Krasniqi, Puškadija, Turković, Šinjori, Horvatić, Šestić, Kovač, Sokser, Harmicar, Kišak, Jendrok, Trener: Goran Mamić

Uspinjača: Bilić, Durlen, Čirjak, Pintar, Gudek, Gaši, Bartoluci, Grbić, Piplica, Rogošić, Mar, Krilanović, Trener: Adonis Dokuzović (predst. kluba)

Akumulirani prekršaji: Novi Marof 4 (1+3); Uspinjača 9 (4+5)

Žuti kartoni: Volarić, Kovač  – Novi Marof, Bilić, Bartoluci, Rogošić – Uspinjača