Novomarofski malonogometaši na krilima Šestića do pete prvenstvene pobjede

Objavljeno: 22.02.2015. 11:44

Malonogometaši Novog Marofa u subotu su stigli do pete prvenstvene pobjede, pobijedivši na krilima Darija Šestića dubrovački Square 6:2.

Novomarofčane je u vodstvo doveo baš Šestić u devetoj minuti, no gosti su do kraja prvog dijela preokrenuli rezultat te pogocima Jurića u 19. i Rangotova u 20. minuti otišli na odmora rezultatom 2:1.

U drugom dijelu igrala je samo jedan ekipa, ona novomarofska. Na 2:2 izjednačio je Krasinqi u trećoj minuti nastavka, a minutu kasnije Kovač je iz šesterca zabio za 3:2. U nastavku susreta novomarofsko pojačanje Šestić postigao je još tri pogotka za uvjerljivo slavlje od 6:2. Zagrepčan u žutom dresu pogodio je mrežu Dubrovčana tako u 27., 32., i 39. minuti.

Novomarofski malonogometaši upisali su tako petu prvenstvenu pobjedu koja ih drži na osmom mjestu lige.

U sljedećem kolu gostuju kod zagrebačkog Alumnusa.