završena polusezona

Odbojkaši Kitro Varaždina pobijedili zagrebačko Trnje i tako postali jedina neporažena momčad!

Objavljeno: 19.12.2016. 16:00

Odbojkaši Kitro Varaždina odigranom utakmicu u subotu protiv zagrebačkog Trnja upisali su osmu pobjedu i to rezultatom 3:1 u setovima.

Varaždinski odbojkaši su tako osmi put pobijedili, u jednako toliko odigranih susreta te su neporaženi nakon deset kola u kojima su dva puta bili slobodni.

Ovog puta svladali su posljednju momčad prvenstva, a nakon što su prvi set izgubili s 30:28, Varaždinci su podigli igru i uvjerljivo dobili tri seta u nizu za novo slavlje. Kitro Varaždin nalazi se na prvom mjestu Prve lige te jedini nisu upisali nijedan poraz, a prvi pratitelj je OK Medicinar koji je jedini poraz upisao protiv varaždinskih odbojkaša.

Ovom pobjedom je i službeno završila polusezona, a sljedeći susret ih očekuje 28. siječnja u Zadru.