sportski uspjeh

Odbojkašice OK Kitra pobijedile Mladost II i probile se na sam vrh tablice!

Objavljeno: 23.04.2017. 17:31

Zadnja izmjena: 23.04.2017. 17:31

Odbojkašice OK Kitro Varaždina su rezultatom 3:0 pobijedile Mladost II i tako upisale već osmu pobjedu u nizu. Okončavši aktualnu sezonu Prve B lige na najljepši mogući način, osvojivši bodove s kojima su privremeno, na minimalno 24 sata, preuzele su  i prvo mjesto na tablici.

Mladostašice nisu čak niti zaprijetile, jedino su vodstvo u čitavome meču imale u dva navrata trećeg seta, međutim i to su raspoložene Inkret, Horvat, Novak i ostale preokrenule, prvo u 17:15 pa u 23:17. Ušla je u završnici tog trećeg seta i Skočibušić, dodala i ona dva poena, za na kraju veliko slavlje Varaždinki.

U posljednjem kolu idućeg vikenda Kitro će biti slobodan, međutim ovom je pobjedom osigurano najmanje treće mjesto, no koju god poziciju zauzele, Varaždinke su ostvarile povijesni rezultat sa čak 16 pobjeda u 20 odigranih prvenstvenih utakmica, a dodamo li tome i osminu finala Kupa s 4-1 omjerom pobjeda i poraza piše se stvarno sezona za pamćenje – 20 pobjeda, svega pet poraza, dobivena 62 od 96 službenih setova.