stk ljubešćica opet odlična

OTVORENI TURNIR U KOPRIVNICI Ivona Štriga ponovno prva na natjecanju najboljih stolnotenisača u državi

Objavljeno: 16.01.2017. 13:07

Zadnja izmjena: 16.01.2017. 13:08

Ovoga vikenda stolnotenisači Ljubešćice nastupali su na Otvorenom turniru HSTS-a u Koprivnici na kojem je sudjelovalo preko 300 najboljih igrača i igračica u državi do 18 godina.

Ponovo je najbolja bila Ivona Štriga koja je u kategoriji mlađih kadetkinja osvojila uvjerljivo 1. mjesto pobjedivši u finalu s 3-0 Hanu Lončarević iz zagrebačke Mladosti. Ivona se natjecala i u paru s Janjom Matijašec u kategoriji starijih kadetkinja, ali su ispale korak do postolja, u četvrtfinalu od kasnijih finalistica. U kategoriji kadeta, unatoč povišenoj temperaturi, nastupio je Leon Šantek, ali  je izgubio u osminifinala od natjecatelja koji se potom plasirao u finale.