odlični plivački kadeti

Plivački klub Varaždin vraća se s Regionalnog prvenstva Hrvatske s čak 6 medalja!

Objavljeno: 22.01.2017. 18:33

Zadnja izmjena: 22.01.2017. 18:35

S jučerašnjeg Regionalnog prvenstva Hrvatske - Regija 4 ekipa od deset plivačica i plivača PK Varaždin osvojila je 6 medalja, od kojih su 3 najvećeg, zlatnog sjaja.

Čak četiri medalje osvojila je Ivona Jurković - 2 zlata, jedno srebro i jednu broncu, isplivavši svoje osobne rekorde. Odlična je bila i Anamaria Cmrečak s dva zlata - oba u utrkama prsnim stilom. Ona je ujedno isplivala A normu čime se plasirala na Prvenstvo Hrvatske. Vrijedi spomenuti i da se Patricija Švetak natjecala s godinu dana starijim natjecateljima. Medalju nije osvojila, ali je postigla nekoliko novih osobnih rekorda te se u šest utrka uspjela probiti među prvih deset.