Rukomet: Dabrovi bez problema protiv Karlovca

Objavljeno: 10.02.2015. 21:21

Rukometaši GRK Varaždina 1930 s glatkih su 31:25 pobijedili goste iz Karlovca na otvaranju proljetne polusezone u Premijer ligi rukometaša. Sve je bilo gotovo još u prvom poluvremenu.

Dabrovi su naime već na odmoru imali velikih 17:10, Karlovčani su zapravo donekle parirali tek prvih 15 minuta (8:7), a onda je krenulo odvajanje Varaždinaca. Nakon 20 minuta igre bilo je 12:8, sedam minuta kasnije 16:9, u drugom se poluvremenu samo održavalo tih šest do (maksimalnih) osam golova razlike.

Najefikasniji u redovima GRK Varaždina 1930 bio je Ante Tokić sa 7 pogodaka, gol manje postigao je imenjak mu Kuduz, međutim prvog je strijelca utakmice imao gostujući sastav, bio je to Andrej Obradović s osam lopti u mreži Galića i Špikića. Dabrovi su ovom pobjedom zadržali prvo mjesto na tablici Premijer lige, Karlovac je ostao osmi, a u idućem kolu Varaždin 1930 gostuje kod Buzeta.