Rukometaši Zagreba remijem se oprostili od Lige prvaka

Piše: evz/VLM

Objavljeno: 01.04.2011. 09:11

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:09

Rukometaši Zagreba remizirali su kod njemačkog Loewena 27:27 u uzvratu osmine finala Lige prvaka čime su se oprostili od natjecanja (28:31 prva utakmica)

Nadali su se zagrebaši da će u gostima napraviti iznenađenje i nadoknaditi minus četiri gola iz Arene, no Löwen se pred domaćom publikom pokazao kao nesavladiva prepreka.

U prvom su susretu slavili 31:28, u Manheimu je također bilo neizvjesno, no Nijemci su potvrdili da su u europskom vrhu. Na poluvremenu je bilo 11:9, u nastavku susreta Obrvanovi dečki još su više navalili, četiri minute prije kraja čak i vodili sa plus jedan, no krajnji rezultat bio je 27:27.

Najbolji među zagrebačkim rukometašima bio je David Špiler sa devet pogodaka, a Marić je dao pet.