Rukometašice Koke doživjele sedmi prvenstveni poraz

Objavljeno: 14.02.2015. 19:51

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Rukometašice Koke u subotu su doživjele sedmi prvenstveni poraz, a nanijele su im ga rukometašice Sesveta Agroproteinke 30:25...

Na samom početku u dvorani na Dravi igrao se ravnopravan susret, a u 10. minuti rezultat je iznosio 4:4. Od tada pa do 17. minute Sesvećanke su napravile seriju 4:0 te se odlijepile na plus četiri (4:8).

Prednost su gošće držale do samog finiša prvog dijela te u posljednje tri minute napravile seriju 3:0 pa su na odmor otišle sa plus sedam (9:16).

U drugom dijelu Varaždinke su smanjile na minus pet, no sesvetske rukometašice uspjele su održavati četiri do pet pogodaka prednosti. Susret je na kraju završio 25:30.

Najraspoloženija u redovima Koke bila je Stella Mateša s devet pogodaka, dok su Iva Tomašek i Nikolina Zadravec dodale četiri zgoditka.

U sljedećem kolu varaždinske rukometašice čeka gostovanje kod rukometašica Splita 2010.

Koka - Sesvete Agroproteinka 25:30 (9:16)

Koka: Dominić, Jalušić, Ed. Halili, El. Halili 2, Babić, Vrček, Domjan, Tomašek 4, La. Kalaus 3, Golubić(9 obr.9, Dežić 3, Haček, Mateša 9(8), Kovačić, Do. Kalaus, Zadravec 4, Trener: Neven Hrupec

Sesvete Agroproteinka: Pijević (2 obr.), Miletić 1, Karaula, Jakara 3, Pa. Stopić 3, Blažević 9(1), Pe. Stopić 7, Šebek, Vlajsović, Petrušić, Milosavljević 4, Bešen (12 obr.), Vuković, Perajica, Bezak 3