sara osvajačica

Sara Kolak pobijedila je na ekipnom atletskom kupu Europe u izraelskom Tel Avivu

Objavljeno: 25.06.2017. 10:48

Zadnja izmjena: 25.06.2017. 10:52

Jučer je naša ludbrežanka Sara Kolak pobijedila na ekipnom atletskom kupu Europe u izraelskom Tel Avivu.

U seriji od 4 hica koplje se zaustavilo na 61,05 m što je bilo dovoljno za pobjedu i maksimalan broj bodova u ovoj disciplini u prvom danu za Hrvatsku reprezentaciju koja se i dalje bori za što bolji ekipni rezultat i plasman u višu ligu.

- Evo za mene je završilo natjecanje, 61,05, osvojeni su maksimalni bodovi za cijelu ekipu, vremenski uvjeti su bili fenomenalni. Dala sam sve od sebe, bilo je samo 4 hica tako da je ovo bio jako dobar trening za daljnja natjecanja. - rekla je Sara Kolak.

Drugo mjesto pripalo je Islanđanki Asdis Hjalmsdottir (60,67m), dok je treća bila Slovenka Martina Ratej (60,64m).