na milimetar od pobjede

U neviđeno dramatičnoj utakmici mladi Varaždinci nadoknadili minus 4 i izborili sedmerce - dalje nije išlo

Objavljeno: 21.05.2017. 16:05

Zadnja izmjena: 21.05.2017. 16:10

Mlađi kadeti RK Varaždin na završnici državnog prvenstva nakon poraza od RK Balić&Metličić od 23:24 zauzeli su 6. mjesto. A malo više sreće u sedmercima moglo je našim dečkima donijeti i bolji plasman.

Utakmica je najvećim dijelom bila izjednačena, premda su Splićani uspjeli dobiti prvo poluvrijeme s 12:10. Onda su čak i povećali svoje vodstvo na plus 4, ali je - mogli bismo tako reći - sreća bila na strani upornih Varaždinaca. Naime, oni su samo minutu prije kraja utakmice gubili s 2 razlike, da bu nakon jakog presinga i Pučekovog otimanja lopte uspjeli doći na 21:21 u regularnom vremenu. No u lutriji sedmeraca sreća više nije mazila Varaždince - jedan promašaj bio je dostatan da pobjeda ode Splićanima.