nemaju se čega stidjeti

Unatoč porazu, Koke u Koprivnici ostavile vrlo dobar dojam i zadržale treće mjesto

Objavljeno: 25.02.2017. 21:56

Zadnja izmjena: 25.02.2017. 21:59

Večeras su Koke u Koprivnici izgubile 23:26 protiv vodeće ekipe Podravke Vegete, ali su svojom igrom ipak pokazale da su zasluženo pri vrhu tablice i da se mogu suprotstaviti i nepobjedivima.

Poraz protiv Koprivničanki nije bio neočekivan, jer one u ovom prvenstu još nisu izgubile niti jedan bod. Osobito su dobar dojam Koke ostavile u drugom poluvremenu, u kojemu su zaostatak od 5 golova iz prvog poluvremena svele na 3 razlike. Bile su odlučne u napadu, a požrtvovane u obrani, tako da se naše djevojke uistinu nemaju čega stidjeti.

Golmanica Golubić je skupila 10 obrana, Dragišić je postigla 8 golova a Masnić 5. Nakon 14. kola Varaždinke su i dalje treće, od prvih pratiteljica iz Sesveta dijeli ih samo bolja gol razlika. No, povoljniji raspored do kraja prvenstva i dalje prednost daje našim igračicama. Sljedeće kolo igra se u subotu na domaćem terenu, kad u goste dolazi ekipa Splita.