konačno pobjeda!

VIDEO Varaždinci protiv Dragovoljca pobijedili pogotkom na kraju meča - pogledajte sjajan vodeći gol Drožđeka

Objavljeno: 30.08.2017. 21:59

Zadnja izmjena: 30.08.2017. 22:03

NK Varaždin upravo je na gostovanju kod Hrvatskog Dragovoljca konačno zabilježio svoju prvu pobjedu u Drugoj HNL. Golovima Drožđeka u 13. i Erića u 89. minuti Varaždinci su slavili u zagrebačkom Sigetu s 2:1.

Varaždinci su vodili od 13. minute kad je Drožđek pogodio lukavo izvedenim slobodnim udarcem s roga šesnaesterca Dragovoljca. I na odmor se otišlo s tim vodstvom, da bi Dragovoljac uspio izjednačiti u 68. minuti. I kada se činilo da se Varaždinu smiješi treće kolo zaredom rezultat 1:1 - u 89. minuti pogodio je Erić i time donio svom klubu povijesnu pobjedu. Sada se lakše diše, još ako u nedjelju pobijedimo Sesvete - vraćamo se u borbu za vrh.Na kraju donosimo i video snimku sjajnog Drožđekovog gola.