Zamet nanio Kokicama deveti prvenstveni poraz

Objavljeno: 28.02.2015. 19:47

Nakon poraza od Splićanki, rukometašice Koke u subotu su upisale deveti prvenstveni poraz. U dvorani na Dravi nanijeli su im ga Zamećanke pobijedivši 26:23.

U susret su bolje ušle Riječanke i u 12. minuti preko Plahinek stigle do prednosti od 3:5. U nastavku prvog dijela pogodak do dva razlike su održavale do samog finiša, a u samoj završnici rukometašice Zameta su bile spretnije te na odmor otišle rezultatom 11:14.

U drugom dijelu ponovo sličan scenarij. Gošće su se do 41. minute uspjele odlijepiti na plus pet (11:16). Varaždinke su se sabrale i od 42. do 46. minute napravile seriju 4:1, smanjivši na 16:18. Rukometašice Zameta nisu dopustile priključak Varaždinkama te do samog kraja održavale dva do tri pogotka razlike pa je susret završio 23:26.

Jedina raspoložena varaždinska igračica bila je Ivana Dežić koja je postigla 11 golova.

Kokice su tako pretrpjele devet prvenstveni poraz, a u sljedećem kolu gostuju kod Dalmatinke.

Koka - Zamet 23:26 (11:14)

Koka: Jalušić, Pavlović, Ed. Halili, El. Halili 2, Varšić, Babić 1, Vrček, Domjan 1, Dominić (1 obr.), Tomašek, La. Kalaus 3, Golubić (11 obr.), Dežić 11(3), Kovačić 1, Do. Kalaus, Zadravec 4, Trener: Neven  Hrupec

Zamet: Paurević, Plahinek 4, Jerčinović, Židek, Miočinović 1, Milošević 5 (2), Toto 1, Strukar (5 obr.), Bunić 3, Bukvić 1, Šegota (12 obr.), Mičijević 8, Rajić, Masnić 1, Gugić 2