Izvijestili smo da o nestanku dvoje pripadnika romske nacionalnosti koji su upali u derivacijski kanal rijeke Drave kod Družbinca, sada nam je poznat uzrok nesreće.
>>Dvije osobe upale u derivacijski kanal rijeke Drave kod Družbinca i od tada im se gubi svaki trag
Naime, varaždinska policija izvijestila nas je da su jučer s južne strane mosta i derivacijskog kanala rijeke Drave kod Družbinca, dvije muške osobe u dobi od 34 i 37 godina i 32-godišnja žena, iz za sad neutvrđenih razloga, upali su u vodu derivacijskog kanala.
Kako neslužbeno doznajemo od mještana, 34-godišnjak je mokrio s mosta i slučajno je pao u vodu.
Muškarac starosti 37 godina uspio je izaći na obalu, dok se za drugog muškarca i ženu gubi svaki trag.
Zamjenik Županijske državne odvjetnice u Varaždinu, naložio je očevid i poduzimanje daljnjih mjera na utvrđivanju svih okolnosti ovog događaja.
Policijski službenici Policijske uprave varaždinske zajedno s vatrogascima Javne vatrogasne postrojbe Varaždin i drugim nadležnim službama provode intenzivne mjere traganja za nestalim osobama.
Komentari