Jučer, 6. studenog oko 8:30 sati u ulici Akademika Mirka Maleza u Ivancu, dogodila se prometna nesreća s ozlijeđenom osobom.
Muškarac starosti 24 godine upravljao je teretnim vozilom iz smjera Ivanca prema Lepoglavi, te je zbog nedržanja potrebitog razmaka pri vožnji u slijedu, prednjim dijelom vozila udario u stražnji dio osobnog vozila kojim je ispred njega upravljao muškarac starosti također 24 godine.
Od siline udara, osobno je vozilo odbačeno unaprijed, te prednjim dijelom udarilo u stražnji dio osobnog vozila kojim je upravljao 25-godišnjak, a koji je smanjio brzinu kretanja, zbog ulaska u zavoj.
U prometnoj je nesreći ozlijeđena 75-godišnja putnica iz osobnog vozila 24-godišnjaka. Medicinska joj je pomoć pružena u Domu zdravlja Ivanec, a potom i u varaždinskoj Općoj bolnici.
Muškarac starosti 40 godina ozlijeđen je u prometnoj nesreći koja se dogodila jučer, 6. studenog oko 14 sati u Lovrečanu.
On je upravljao osobnim vozilom u smjeru Radovana, te je dolaskom u blagi lijevi zavoj, zbog neprilagođene brzine kretanja, sletio u desno van ceste, gdje je prednjim dijelom vozila udario u zemljani nasip.
Medicinska mu je pomoć pružena u Općoj bolnici Varaždin, a njegove će se ozljede okvalificirati naknadno.
Komentari