Marinu Šimeku iz Toplica titula juniorskog državnog prvaka na prvenstvu frizera i kozmetičara

Piše: J.N./eVz

Objavljeno: 22.11.2015. 19:26

Zadnja izmjena: 17.02.2016. 10:54

Marin Šimek, mladi frizer iz Varaždinskih Toplica, sveukupni je pobjednik juniorske kategorije na Državnom prvenstvu frizera i kozmetičara Hrvatske...

Na prestižnom prošlotjednom natjecanju frizerske struke u organizaciji Hrvatske obrtničke komore, Šimek je u konkurenciji 60 juniora – od 17 do 23 godine pobijedio u zadatku Progresivno šišanje dok je za Fashion trend frizuru osvojio treće mjesto. Za oba zadatka Marinov je model bio njegov najbolji prijatelj, Martin Horžić, također iz Varaždinskih Toplica.

Marin Šimek  učenik 3. razreda Srednje strukovne škole bio je najmlađi sudionik natjecanja iz Varaždina. Na uspjehu mu je prva čestitala njegova mentorica Aleksandra Mitrović vlasnica Frizerskog salona ˝Hair design˝ iz Varaždinskih Toplica.

Zahvaljujući osvojenom Državnom prvenstvu, Marin će ispred Hrvatske gospodarske  komore  nastupiti na natjecanju u Beogradu, 29. studenoga.