ATLETSKI KLUB VARAŽDIN

10. cross utrka Lančić – Knapić uspješna za članove AK Varaždin

Objavljeno: 11.06.2019. 10:22

Zadnja izmjena: 11.06.2019. 10:26

U organizaciji DŠR Lančić-Knapić u Knapiću je održana 10. cross utrka Lančić – Knapić. Na glavnoj cross utrci duljine 5 km, u konkurenciji 59 natjecatelja, 42 trkača i 17 trkačica, nastupilo je i više članova AK Varaždin, koji su ostvarili zaista vrijedne rezultate.

U muškoj konkurenciji uvjerljivo je pobijedio sve bolji i bolji član AK varaždin Andrej Hladnik koji je ujedno postavio i novi rekord staze koji sada iznosi 19:19. Drugo mjesto osvojio je Saša Horvat iz AK Međimurje (20:47), a na 3. mjestu im se na pobjedničkom postolju priključio Dinko Solić (21:43).

U ženskoj konkurenciji pobijedila je članica AK Varaždin Mirjana Zidarić (26:27) ispred Bojane Radovan – ind. (27:39) dok je treće mjesto osvojila također članica AK Varaždin Anica Lacković (29:23).