3. HNL sjever: Ivančica pobjedom otvorila nastavak prvenstva, Nedeljanec i Podravina poraženi

Objavljeno: 05.03.2012. 16:32

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

U nastavak prvenstva krenulu su i trećeligaši, a od predstavnika Varaždinske županije samo je Ivančica bila uspješna, dok su Podravina i Nedeljanec poraženi...

Ivančica je na domaćem terenu ugostila Križevce i slavila 4-1. Ivančane je u vodstvo doveo Bochl u 23. minuti te se rezultatom 1-0 otišlo na odmor. Gosti su izjednačili u 67. minuti preko Knezića, no deset minuta kasnije Bochl je domaćine ponovo doveo u vodstvo. U samom finišu Ivančica je s dva pogotka potvrdila pobjedu. Prvo je Ribić u 84. povisio na 3-1, a konačnih 4-1 postavio je Božak minutu kasnije.

Nedeljanec je u gostima kod Čakovca poražen 2-1. U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle, no u drugom dijelu vidjeli smo čak tri pogotka. U 50. minuti Nedeljančane je u vodstvo doveo Piskać, da bi Čakovčani 12 minuta kasnije poravnali preko Antonovića. Već se mislilo da će obje momčadi podijeliti bodove, no u 90. minuti Balent je Čakovčanima donio sva tri.

Podravina je na domaćem terenu minimalno 1-0 poražena od vodeće Koprivnice. Goste je u vodstvo u 37. minuti doveo Potroško, a mreže se do kraja susreta nisu tresele pa je to bio i konačan rezultat.

Sljedećeg vikenda Podravina gostuje u Kotoribi, Ivančica u Ždralovima, dok Nedeljanec ugošćuje Papuk.

Rezulati 3. HNL sjever: Podravina-Koprivnica 0-1, Čakovec-Nedeljanec 2-1, Ivančica-Križevci 4-1, Nedelišće-Mladost Prelog 4-0, Slatina-Mladost Ždralovi 1-1, Podravac-Polet Pribislavec 5-1, Papuk-Graničar 1-1, Bjelovar-Croatia Grabovnica 0-0

Tablica 3.HNL sjever: 1. Koprivnica 42, 2. Slatina 37, 3. Bjelovar 34..., 7. Ivančica 26, 8. Podravina 22,... 13. Nedeljanec 14..., 15. Papuk 5, 16. Polet Pribislavec 3