PLIVAČKI KLUB VARAŽDIN

Anamaria i Karlo iz PK Varaždin odlični na regionalnom prvenstvu u Sisku

Objavljeno: 10.07.2019. 15:49

Zadnja izmjena: 10.07.2019. 15:49

U Sisku je održano Regionalno prvenstvu Hrvatske za Regiju 4 na kojoj su nastupili i Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak iz Plivačkog kluba Varaždin.

Anamaria Cmrečak osvojila je srebrnu medalju na 200 m prsno a zauzela je i treće mjesto u juniorskoj te u općoj kategoriji, brončanu medalju na 100 m prsno i još jednu brončanu medalju na 50 m prsno te je zauzela je i treće mjesto u općoj kategoriji. Osim prsnih disciplina, nastupila je i na 50 m delfin, gdje je isplivala osobni rekord te na 50 m slobodno i 50 m leđno.
Karlo Hajdinjak zauzeo je prvo mjesto na 100 m prsno te drugo mjesto u općoj kategoriji, drugo mjesto na 50 m prsno te treće mjesto u općoj kategoriji kao i treće mjesto na 200 m prsno. Nastupio je još i na 50 m delfin gdje je bio odličan četvrti te na 50 m slobodno, gdje je bio šesti.