UTRKA 2. TRAIL "PUT ŠARANA"

Članovi Atletskog kluba Varaždin odličnim nastupima osvojili su medalje i simpatije na 2. trail utrci "Put šarana"

Objavljeno: 23.08.2018. 22:11

Zadnja izmjena: 23.08.2018. 22:13

U organizaciji BK Bor i AK Virovitica je održana vrlo zanimljiva trail utrka pod nazivom 2. Trail "Put Šarana". Trčati se moglo na tri različite dionice dužine 3, 5 ili 11 km. Ukupno je nastupilo 70-ak natjecatelja među kojima je i AK Varaždin imao svoje predstavnike.

Na dionici od 5 km nastupili su Vesna Crnčić, Dinko Solić i Željko Miklaužić dok su se na duljoj dionici od 11 km okušali Ana Sajko i Matija Zadravec. Ana je u odličnoj utrci pobijedila dok je Matija osvojio 3. mjesto.

Matija Zdravec – 0:50:27 (AK Varaždin)

U utrci na 5 km Dinko Solić je također otrčao odličnu utrku i uvjerljivo pobijedio.

Challenge 5km, muškarci

Dinko Solić – 0:24:00 (AK Varaždin)

Marko Varga – 0:25:59 (PK Orahovica)

Moris Mihovilović – 0:26:39 (Zagreb Runners)

Vesna Crnčić i Željko Miklaužić također su otrčali dobre utrke i zauzeli sljedeći plasman:

5. Vesna Crnčić 36:50 - ukupni poredak kod žena

6. Željko Miklaužić 32:46 - ukupni poredak kod muškaraca