BASK VINICA

Članovi BASK Vinica dominirali na Prvenstvu Hrvatske u Svetom Martinu

Objavljeno: 13.07.2020. 17:57

Zadnja izmjena: 13.07.2020. 17:58

Biciklistički akademski sportski klub Vinica osvojio je prve dvije državne medalje u najmlađim kategorijama čime je potvrdio kvalitetu svog rada u mlađim uzrasnim kategorijama.

U kategoriji do sedam godina pobijedio je Duje Krstičević (BK Metković) 2. mjesto osvojio je Toma Štimec Protrka (BASK Vinica).

U kategoriji do devet godina pobijedio je Jan Horvat (BBK Šišmiš – Samobor), 2. mjesto osvojio je Benjamin Ian Šipek (BASK Vinica), 5. mjesto Vinko Hrgar (BASK Vinica), 6. mjesto Roko Kužnar (BASK Vinica).

U kategoriji do pobijedio je Filip Noršić (BBK Šišmiš – Samobor), 6. mjesto osvojio je Marin Kužnar (BASK Vinica), 7. mjesto Noel Mikulan (BASK Vinica).

U kategoriji do 11 godina djevojke pobijedila je Maša Klarić (BBK Orlov Krug – Šibenik), 4. mjesto zauzela je Sara Spevan (BASK Vinica), u kategoriji do 13 godina pobijelila je Marta Mesarić (BBK Orlov Krug - Šibenik ), 6. mjesto Lea Spevan (BASK Vinica).

Članovi BASK Vinica nastupili su pod vodstvom trenera Branimir Štimca.

Prvenstvo Varaždinske županije za najmlađe bicikliste u XCO

U sklopu projekta "Želim voziti bicikl" u Svetom Martinu na Muri održano je XCO prvenstvo Varaždinske županije na najmlađe bicikliste. U najmlađoj kategoriji do drugog  razreda 1. mjesto zauzeo je Vinko Hrgar (BASK Vinica), 2. mjesto Roko Kužnar (BASK Vinica),  a 3. mjesto Toma Štimec Protrka (BASK Vinica).

U starijoj kategoriji do četvrtog razred 1. mjesto zauzeo je  Benjamin Ian Šipek, (BASK Vinica),  2. mjesto zauzeo je Marin Kužnar (BASK Vinica),  a 3. mjesto Noel Mikulan (BASK Vinica).

U kategoriji djevojčica 1. mjesto zauzela je Lea Spevan(BASK Vinica),  a druga je bila Sara Spevan (BASK Vinica).