GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Dabrovi propustili priliku pobijediti posljednji Dubrovnik ali su drugo poluvrijeme odigrali na vrhunskom nivou

Objavljeno: 01.02.2020. 20:03

Zadnja izmjena: 01.02.2020. 20:07

U 13. kolu Paket 24 Premijer lige varaždinski rukometaši propustili su priliku pobijediti posljednjeplasirani Dubrovnik, ali su u drugom dijelu susreta pokazali izniman karakter.

Iako je sve išlo u prilog rukometašima GRK Varaždin 1930, kao i želje varaždinskih ljubitelja rukometa, nisu se uspjeli vratiti s pobjedom iz Dubrovnika.

U prvom dijelu susreta bili su izjednačeni s domaćinima do samog kraja prvog dijela. Onda u samo nekoliko minuta domaćini čine seriju i na odmor se odlazi s rezultatom 17:11 za Dubrovnik.

Dabrovi se nisu predavali i tijekom drugog dijela smanjivali su razliku domaćih, da bi u 55. minuti stigli na gol zaostatka, 24:23, a u 57. minuti dolazi do izjednačenja 24:24. Infarktna završnica donosi i izjednačenje u 59. minuti 25:25, domaćini zatim vode 26:25, da bi Dabrovi iznova izjednačili na 26:26. U posljednjim sekundama susreta domaći ponovo daju gol za konačnih 27:26.