RK DUBRAVA - GRK VARAŽDIN 1930

Dabrovi vodili do 54. minute, a onda su Veprovi odlučili pobijediti

Objavljeno: 15.02.2020. 21:00

Zadnja izmjena: 15.02.2020. 21:08

U 15. kolu Paket 24 Premijer lige Dubrava je u Zagrebu pobijedila Varaždin 1930 rezultatom 21:18 (9:13).

U susret su puno bolje ušli Varaždinci i u 11. minuti vode s četiri gola prednosti 1:5. Dubrava pokušava sustići Dabrove ali oni uspijevaju održavati ostvarenu prednost s početka susreta sve do odmora na koji se odčazi s rezultatom 9:13.

Nastavak susreta sliči kraju drugog dijela u kojem domaći rukometaši pokušavaju dostići prednost Varaždinaca, ali oni uspijevaju održavati tri gola prednosti do 14:17 u 49. minuti. Od tada je krenulo domaćim rukometašima i stižu na izjednačenje 17:17 u 54. minuti. Ohrabreni postignutim u 57. minuti i vode 19:18. Do kraja Dabrovi nisu uspjeli preokrenuit rezultat i u Varaždin se vraćaju s porazom 21:18.

U drugom poluvremenu Varaždinci su postigli svega pet pogodaka i vjerojatno tu treba tražiti ključ poraza.