Ponovo je bilo puno novih registriranih igrača te prelazaka, kao i odlazaka igrača u inozemstvo ili na područje drugog županijskog nogometnog saveza.

U ŽNS Varaždin tako je ponovo bilo radno a klubovi su se pojačali sljedećim igračima:

  • NK "JALŽABET", JALŽABET : Marin Lotar (Podravina, Ludbreg)
  • NK "KLENOVNIK", KLENOVNIK Vid Vincek, Mateo Cuković, Martin Picek, Romano Golub, Adrian Artić, Leon Čorko, Nikola Gladović (Mladost (K), Klenovnik), Ivan Blaško, David Kišićek, Nino Cuković, Lovro Buhin, Gabrijel Gladović, Leon Bosilj, Matija Brlečić, Borna Colarić, Toma Sadibašić
  • NK "PLITVICA (G)", GOJANEC Stanko Težak (Majerje, Majerje), Tihomir Breški (Majerje, Majerje), Denis Vujaklija, Rafael Mašić, Dionel Sitar, Marko Pomper (Plitvica (G), Gojanec), Josip Gredelj (Plitvica (G), Gojanec)
  • NK "ORAČ", PETRIJANEC Edi Kelemenić
  • NK "POLET (C)", CESTICA Nikola Malčec (Dinamo (B), Babinec), Tomislav Hrnčić (Polet (C), Cestica), Leon Hutinski (Dinamo (B), Babinec)
  • NK "IVANČICA", IVANEC Neven Vukman (Varteks, Varaždin), Adrian Bochl (Sloboda - ŠN, Varaždin), Mihael Osmanović (Klenovnik, Klenovnik)
  • NK "BEDNJA", BELETINEC Roberto Bregović (Varaždin, Varaždin), Ivan Režić (Međimurje, Čakovec)
  • NK "PODRAVAC", SVIBOVEC Duje Liber (Sračinec, Sračinec), Mateo Divjak, Fran Zgoznik, Patrick Plantak
  • NK "SUV HRAŠĆICA", HRAŠČICA Rajko Plantak
  •  NK "MLADOST (VŽ)", VARAŽDIN Krunoslav Drožđek (Varteks, Varaždin), Janko Hajduk (Majerje, Majerje)
  • NK "LEPOGLAVA", LEPOGLAVA Antonio Šprem Kušenić (Lepoglava, Lepoglava), Tomislav Antekolović (Lepoglava, Lepoglava), Rino Šoštarić, Mihael Maček, David Čretni (Ivančica, Ivanec), Vitkor Čretni, Vedran Husnjak (Valbandon '72, Valbandon), Darian Čretni (Ivančica, Ivanec)
  • NK "VINICA", VINICA Goran Bahat, Boris Vori (Sračinec, Sračinec), Slavko Strelec (Sračinec, Sračinec), Tomica Bešvir (Sračinec, Sračinec), Alen Bosak, Alen Lazar 37/1
  • NK "SLOBODA - ŠN", VARAŽDIN Nikola Črnko (Poljanec, Poljanec)
  • NK "SRAČINEC", SRAČINEC Nermin Ešpić (Zelengaj, Donji Kućan), David Crnčec (Vinica, Vinica), Robert Dvanajščak (Majerje, Majerje), Rene Zamostni (Nova Ves, Nova Ves), David Šumiga (Orač, Petrijanec), Vanja Jalušić (Pušćine, Pušćine), Dino Kuhar (Podravac, Svibovec), Sven Hošteter (Orač, Petrijanec), Andrija Galeković (Majerje, Majerje), Ivan Plantak (Majerje, Majerje)
  • NK "NOVA VES", NOVA VES Fran Ribić Šincek, Vanja Mikulec
  • NK "OBREŠ", SVETI ILIJA Mario Koričan, Mario Posavec (Beretinec, Beretinec), Ivica Pomper (Beretinec, Beretinec)
  • NK "OMLADINAC", JURKETINEC Petar Ptiček (Nedeljanec, Nedeljanec), Ivan Banec (Omladinac, Jurketinec), Marko Gašparić (Vinica, Vinica), Matija Zbodulja (Vratno, Gornje Vratno), Tihomir Koren (Budućnost, Vidovec)
  • NK "ČEVO", PODEVČEVO Fabijan Ključarić (Novi Marof, Novi Marof)
  • NK "VARAŽDIN", VARAŽDIN Teo Sanjković (NŠ Međimurje-Čakovec, Čakovec), Patrick Junior Osei Kesse (Varaždin, Varaždin), Ivan Žužić (Rudar, Mursko Središće), Sven Hrgar (Ivančica, Ivanec), Noah Janković (Međimurje, Čakovec), Matej Vugrin (Dubravka-Zagorac, Turčin), Martin Novotny, Vladan Adžić (Pohang Steelers, -), Ivan Babok, Saša Hirš, Ivan Vugrinec (Varteks, Varaždin), Petar Fošnar (Varteks, Varaždin), Samuel Taradi (Spartak, Mala Subotica), Roko Valentak, Ivan Dolovski (Osijek s.d.d., Osijek), Petar Kelnerić, Matej Marciuš (Međimurje, Čakovec), Matija Kanceljak (Zagorec, Krapina), Ivan Sukanec (Varteks, Varaždin), Florijan Mihalić, Nikola Tkalčić (Jonkopings Sodra IF, -)
  • NK "DRAVA", SVETI ĐURĐ Ivan Zdelar (Ajax, Komarnica Ludbreška), Željko Šilc (Ajax, Komarnica Ludbreška), Damir Kraus (Ajax, Komarnica Ludbreška), Kristijan Cmrečnjak (Ajax, Komarnica Ludbreška)
  • NK "PODRAVINA", LUDBREG Leonardo Žuti (Varaždin, Varaždin)
  • NK "MLADOST (Š)", ŠEMOVEC Marko Šteingel (Novakovec, Novakovec)
  •  NK "PODGORA", BOLFAN Alen Pandžić jer odlazi na područje drugog saveza.
  • NK "VARAŽDIN", VARAŽDIN Frane Šiljić jer odlazi na područje drugog saveza. SJEDNICA 13.08.2019
  • NK "KLENOVNIK", KLENOVNIK Luka Haramina jer odlazi na područje drugog saveza.
  • NK "PLITVICA (G)", GOJANEC Matija Črnila jer odlazi na područje drugog saveza.
  • NK "POLET (C)", CESTICA Ivica Smiljanec jer odlazi na područje drugog saveza.
  • NK "VARAŽDIN", VARAŽDIN Oliver Amedor jer odlazi u inozemstvo. Filip Debelec jer odlazi na područje drugog saveza.
  • NK "VINICA", VINICA Matija Lazar jer odlazi u inozemstvo.
  • ŽNK "PODRAVINA 02", LUDBREG Sara Fanton jer odlazi na područje drugog saveza. Lucija Lončarić jer odlazi na područje drugog saveza.
  • NK "BEDNJA", BELETINEC Marko Lučić jer odlazi u inozemstvo.
  • NK "VARAŽDIN", VARAŽDIN Ivan Levanić jer odlazi na područje drugog saveza.  NK "VARAŽDIN", VARAŽDIN i igrač Kesse Patrick Junior Osei zaključili ugovor o radu do 15.06.2022.
  • NK "VARAŽDIN", VARAŽDIN i igrač Tkalčić Nikola zaključili ugovor o radu do 31.12.2020. Registracija ugovora - 13.08.2019
  • NK "VARAŽDIN", VARAŽDIN i igrač Adžić Vladan zaključili ugovor o radu do 15.06.2020. 
  • NK "VARAŽDIN", VARAŽDIN i igrač Kesse Patrick Junior Osei raskinuli su sporazumno ugovor o radu broj 035/2019 od 25.07.2019. 
Ključne riječi: nogomet, sport, žns varaždin,

Komentari

16.08.2019. 13:02h Zadnja izmjena: 16.08.2019. 13:09