Nogometne utakmice igrat će se i ovog vikenda u tri županijske nogometne lige ŽNS Varaždin.

Od utakmica, koje se igraju u ovu subotu i nedjelju izdvajamo susret Obreša i Novog Marofa u Svetom Iliji u 1. ŽNL, dok u 2. ŽNL u subotu igraju samo Bukovčan i Orač u Velikom Bukovcu.

Međutim, niti ostale utamice neće biti manje zanimljive, a dobre vremenske prilike osiguravaju uvjete za igru.

Raspored susreta u svim županijskim nogometnim ligama 

1. ŽNL - 8. kolo:

Subota, 10. listopad, 15,00 sati:

  • SVETI ILIJA: Obreš - Novi Marof
  • SELNIK: Plitvica (S) - Sloboda (VŽ)
  • VIDOVEC: Budućnost - Dinamo (B)

Nedjelja, 11.listopad 15,00 sati:

  • VARAŽDIN: Mladost (VŽ) - Polet (T)
  • SVETI ĐURĐ: Drava-Ajax - Polet (C)
  • TUŽNO: Sloboda (T) - Beretinec
  • PODEVČEVO: Čevo - Mladost (M)

 

2. ŽNL - 9. kolo:

Subota, 10. listopad, 15,00 sati:

  • VELIKI BUKOVEC: Bukovčan - Orač

Nedjelja, 11.listopad 15,00 sati:

  • SESVETE: Podravac Kitro - Lepoglava
  • NOVA VES: Nova Ves - Klenovnik
  • NOVAKOVEC: Novakovec - Mladost (Š)
  • ČIČKOVINA: Razvitak - Mladost (S)
  • HRŽENICA: Radnički - Dinamo 01
  • HRASTOVSKO: Zadrugar - Rudar 47
  • MARTIJANEC: Polet (M) - Mladost (VT)

 

3. ŽNL - skupina VARAŽDIN - 8. kolo:

Subota, 10. listopad, 15,00 sati:

  • SVIBOVEC: Podravac - Vindija

Nedjelja, 11.listopad 15,00 sati:

  • GORNJI KUĆAN: Udarnik 32 - Sračinec
  • VIRJE OTOK: Bratstvo - Vinica
  • TRNOVEC: Trnje - Vratno
  • NK“OMLADINAC“ Jurketinec - slobodan

 

3. ŽNL - skupina LUDBREG - 8. kolo:

Subota, 10. listopad, 15,00 sati:

  • GLOBOČEC: Gora - Karlovec

Nedjelja, 11.listopad 15,00 sati:

  • POLJANEC: Poljanec - Sloga
  • BOLFAN: Podgora - Bukovčan 27
  • KAPELA: Poljoprivrednik - Struga-Rovokop
  • LUNJKOVEC: Lunjkovec - Mladost (SP)

 

Iz ŽNS Varaždin apeliraju na sve klubove i gledatelja da se i dalje pridržavaju svih epidemioloških mjera, a u svrhu sprečavanja širenja virusa Covid-19.

Ključne riječi: nogomet, sport, žns varaždin,

Komentari

16.10.2020. 19:00h