NOGOMETNI KLUB VARAŽDIN

Đurasek i Posavec strijelci za U21 reprezentaciju, Nevistić branio drugo poluvrijeme

Objavljeno: 12.10.2019. 08:47

Zadnja izmjena: 12.10.2019. 08:52

Tri igrača NK Varaždin nastupili su jučer u prijateljskom susretu U21 reprezentacija Hrvatske i Mađarske u Zalaegerszegu.

Hrvastka U21 reprezentacija, uoči novog kvalifikacijskog ispita u borbi za plasman na Europsko prvenstvo 2021. godine, odigrala je prijateljsku utakmicu u Mađarskoj, pod vodstvom novog izbornika Igora Bišćana i pobijedila s visokih 4:1. Dvojica igrača Varaždina Neven Đurasek i Ivan Posavec upisali su se i kao strijelci u ovoj pobjedi, a golman Varaždina, Ivan Nevistić također je ostvario zapaženu ulogu ušavši u igru u drugom poluvremenu utakmice.

U kvalifikacijskoj skupini, Hrvatsku U-21 nakon uvodnog domaćeg poraza od Škotske čeka gostovanje kod San Marina a taj je ogled na rasporedu u ponedjeljak, 14. listopada.

Hrvatska U21: Šemper (46' Nevistić), Bradarić (46' Čolina), Soldo, Kalaica (46' Zirdum), Šverko (67' Hujber), Đurasek (67' Posavec), Bistrović (67' Lepinjica), Ivanušec (46' Žaper), Marin (46' Bogojević), Ćuže (67' Dolček), Kulenović (46' Vizinger). Izbornik: Igor Bišćan.                                                    Strijelci: 0:1 - Kulenović (9'), 1:1 - Biro (40'), 1:2 - Đurasek (59'), 1:3 - Posavec (71'), 1:4 - Soldo (81')