Dvojica alkoholiziranih muškaraca nastradala u prometnoj nesreći u Čakovcu

Piše: eVz

Objavljeno: 17.12.2012. 19:33

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

U Nedelišću se na raskrižju Čakovečke ulice i Ulice Antuna Gustava Matoša, dogodila prometna nesreća.

Naime, vozač osobnog automobila čakovečkih registracijskih oznaka, 50-godišnjak iz Slakovca, pod utjecajem alkohola, brzinu kretanja vozila nije prilagodio stanju kolnika i gustoći prometa.

Zbog toga je vozilom udario u stražnji dio osobnog automobila čakovečkih registracijskih oznaka s kojim je na kolniku bio zaustavljen radi skretanja ulijevo i propuštanja vozila iz suprotnog smjera, 30-godišnjak iz Macinca. Nakon udara, osobni automobil 30-godišnjaka odbačen je udesno na autobusno stajalište.

U osobni automobil 50-godišnjaka, koji je ostao na kolniku, neprilagođenom brzinom kretanja udario je osobni automobil čakovečkih registracijskih oznaka, s kojim upravljao 29-godišnjak iz Male Subotice, također pod utjecajem alkohola.

Vozilom Hitne medicinske pomoći u Županijsku bolnicu Čakovec prevezeni su 29-godišnji vozač i putnik iz njegovog vozila, 24-godišnjak iz Dunjkovca, gdje je utvrđeno da je vozač lakše, a putnik teško ozlijeđen.

Protiv 29-godišnjeg vozača podnijet će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu, a protiv 50-godišnjaka podnijet će se Optužni prijedlog Prekršajnom sudu u Čakovcu.

Komentari