U nedjelju se već od ranog jutra nastavljaju uzbuđenja na Elkom kupu Ivanec. Počinje s utakmicama koje su, "na papiru" barem, manje atraktivne, da bi od popodnevnih sati krenulo s utakmicama nekih od najzvučnijih turnira. U 17:10 igra Policijska postaja Ivanec, dosad najuvjerljivija momčad turnira s gol razlikom čak 20:1, a protivnik im je također neporažena Crvena Ruža.

Odmah nakon njih igraju Cvetlin i GT Rossi. Cvetlinčani su poraženi u obje utakmice, ali pokazali su da se mogu nositi i s najboljima.

Još će do kraja nedjelje biti mnogo uzbuđenja, jer se igraju posljednje utakmice prvog kruga, gdje ekipe traže "vizu" za nastavak natjecanja.

Raspored (Nedjelja, 2.01.2011.)

10:30 Tvornica obuće Ivančica Regionalni industrijski sindikat – Četvrtkom u 18 (veterani), 11:20 Trgovački centri Lexi – Krapina Šped, 12:10 Cojones – NK Zagorec (veterani), 13:00 NK Ivančica Mladi - Srednja strojarska i prometna škola Varaždin, 13:50 NK Zelina – Gregur Invest (veterani), 14:40 Cvetlin – Policija (veterani), 15:30 Plinmont Žigrovec – NK Radoboj (veterani), 16:20 Frizerski studio Learta – Drvodjelac Pilana, 17:10 Policijska postaja Ivanec – Crvena Ruža, 18:00 MNK Cvetlin – GT Rossi, 18:50 Danas d.o.o. & Autodijelovi – MNK Novaki, 19:40 Hudek Trgotrans – Plavi 9 & Liberty, 20:30 Udruga Sport za sve – Lepoglava (veterani), 21:20 Sportska udruga građana Velika - Sportska udruga Gornja Šemnica

Rezultati odigranih utakmica i tablice

Skupina 1

Policijska postaja Ivanec – Drvodjelac 12:1, Crvena Ruža – Drvodjelac 7:0, MNK Cerje & Gregur Invest – Policijska postaja Ivanec 0:8, Crvena Ruža – MNK Cerje & Gregur Invest 4:0.

Poredak: Policijska postaja Ivanec 6 (20:1), Crvena Ruža 6 (11:0), MNK Cerje & Gregur Invest 0 (0:12), Drvodjelac 0 (1:19)

Skupina 2

Eurotransporti Kostanjevec – GT Rossi 2:5, MNK Cvetlin – Caffe i noćni bar Inferno 0:2, Caffe i noćni bar Inferno - Eurotransporti Kostanjevec 1:4, Eurotransporti Kostanjevec – MNK Cvetlin 3:2.

Poredak: Eurotransporti Kostanjevec 6 (9:8), GT Rossi 3 (5:2), Caffe & Noćni bar Inferno 3 (3:4), MNK Cvetlin 0 (2:5)

Skupina 3

Caffe bar Gool - Frizerski studio Learta 2:0, Rimini – Caffe bar Gool 0:3, Drvodjelac Pilana – Rimini 2:4, Frizerski studio Learta – Rimini 1:1.

Poredak: Caffe bar Gool 6 (5:0), Rimini 4 (5:6), Frizerski studio Learta 1 (1:3), Drvodjelac – Pilana 0 (2:4)

Skupina 4

MNK Žarovnica – Danas d.o.o. & Autodijelovi 4:2, MNK Novaki – Štierc 3:1, MNK Novaki – MNK Žarovnica 2:2, Štierc - Danas d.o.o. & Autodijelovi 2:7.

Raspored: MNK Žarovnica 4 (6:4), MNK Novaki 4 (5:3), Danas d.o.o. & Autodijelovi 3 (9:6), Štierc 0 (3:10)

Skupina 5

MV Autodijelovi - Krapina Šped 0:7, Trgovački centri Lexi – HEW 1:5, MV Autodijelovi – Trgovački Centri Lexi 1:3, HEW – MV Autodijelovi 10:0

Poredak: HEW 6 (15:1), Krapina Šped 3 (7:0), Trgovački centri Lexi 3 (4:6), MV Autodijelovi 0 (1:20)

Skupina 6

Lukavčan '78 & Geoput - Sportska udruga građana Velika 3:0, Gorup d.o.o. - Sportska udruga Gornja Šemnica 0:0, Sportska udruga Gornja Šemnica - Lukavčan '78 & Geoput 5:1, Sportska udruga građana Velika – Gorup d.o.o. 1:9

Poredak: Gorup d.o.o. 4 (9:1), Sportska udruga Gornja Šemnica 4 (5:1), Lukavčan '78 & Geoput 3 (4:5), Sportska udruga građana Velika 0 (1:12)

Skupina 7

Plavi 9 & Liberty - Radio Max 3:2, Hudek Trgotrans - DŠR Lančić-Knapić 5:0, Radio Max – Hudek Trgotrans 4:2, DŠR Lančić-Knapić – Radio Max 0:6 .

Poredak: Radio Max 6 (12:5), Hudek Trgotrans 3 (7:4), Plavi 9 & Liberty 3 (3:2), DŠR Lančić-Knapić 0 (0:11)

Skupina 8

Autoškola Crnković & Kavana Ivana - Srednja strojarska i prometna škola Varaždin 7:3, Elkom - NK Ivančica Mladi 3:3, Autoškola Crnković & Kavana Ivana – NK Ivančica Mladi 10:1, Srednja strojarska i prometna škola Varaždin – Elkom 0:4

Poredak: Autoškola Crnković & Kavana Ivana 6 (17:4), Elkom 4 (7:3), NK Ivančica Mladi 1 (4:13), Srednja strojarska i prometna škola Varaždin 0 (3:11)

Skupina 9

Fotex & Palatin – NK Lepoglava 1:5, ASO Ponos – NK Lepoglava 3:1, Caffe bar Cubano – ASO Ponos 1:3, ASO Ponos – Fotex & Palatin 1:0, NK Lepoglava – Cafe Bar Cubano 3:1

Poredak: ASO Ponos 9 (7:2), NK Lepoglava 6 (9:5), Caffe bar Cubano 0 (2:6), Fotex & Palatin 0 (1:6)


Komentari

01.01.2011. 23:48h Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:07

Foto: e-ivanec.com